Medialni Band jest kolektywem skupiającym profesjonalnych muzyków z Trójmiasta.

Nasza propozycja skierowana jest do świadomych odbiorców muzyki, którym zależy nie tylko na urozmaiconym i nietuzinkowym repertuarze, ale także na technice gry i dobrym brzmieniu. Przedstawiamy się Państwu po kolei, z przymrużeniem oka :)

Pierwszy Członek Zespołu

Lena
account manager, koordynatorka, wokalistka

Przygotowuje repertuar, ustala szczegóły oprawy muzycznej, koordynuje prace, rozwiązuje problemy, doradza i wyjaśnia. Śpiewa odkąd pamięta… Niedługo będzie obchodzić 20-lecie kariery scenicznej 😉 Prowadzi konferansjerkę. Prywatnie opiekunka kocura Leosia, co wyznaczyło jej styl ubierania (długie rękawy).

Pierwszy Członek Zespołu

Michał
saksofon / prowadzenie

Wirtuoz instrumentu. Ma wrodzone poczucie humoru, co chętnie wykorzystuje podczas prowadzenia imprezy. Występował m.in. w programach „Must be the Music“ czy „Kuba Wojewódzki Show“. Gra w zespołach Majestic oraz Funkloopy.

Trzeci Członek Zespołu

Maciej
gitara elektryczna

Człowiek o wielu talentach, nieskory do zbyt wczesnego ich ujawniania. Komponuje i tworzy z chirurgiczną precyzją, łącząc ze sobą dźwięki z bitami. Śpiewa, ale usłyszeć go można tylko w stworzonych przez siebie utworach.

Czwarty Członek Zespołu

Dominik
syntezator / piano

Groovie, swinguje, frazuje jak George Duke i Herbie Hancock. Potrafi zagrać lirycznie jak Bill Evans. Nie ma dla niego utworów niemożliwych do zagrania. Obdarzony słuchem absolutnym czaruje publiczność umiejętnościami improwizatorskimi.

Piąty Członek Zespołu

Paweł
gitara basowa / kontrabas

Muzyk sesyjny. Utytułowany. Komponuje i tworzy. Nagral 15 płyt. Najnowszy materiał WidePoint już niedługo doczeka się wydania płytowego. Ulubiony gatunek: jazz.

Szósty Członek Zespołu

Tomek
perkusja

Serce naszego zespołu. Dzięki niemu uczestnicy eventu czują puls, bo wybijane przez niego rytmy wprawiają gości w dobry nastrój. Precyzję łączy z świetnym feelingiem w jazzie, funku i rocku. Prywatnie miłośnik windsurfingu.

Współpracują z nami:

Mateusz
gitara elektryczna

Mikołaj
piano

Artur
perkusja

Marta
wokal

Michał
wokal/piano

Adam
perkusja

Marcin
saksofon

Arek
piano

Łukasz
perka